Rekonstrukce

V letošním roce jsme z vlastních zdrojů zvládli už venkovní toalety, odstranění části "buňkoviště" a pracujeme na dalším.
Co dál?

Humanizace & bezpečnost
Asfalt v celém areálu potřebuje opravy. Uvnitř dráhy je v havarijním stavu a cílem je výměna za nový povrch vhodný i pro bruslaře.

Vnitřní bariéru je nutno teprve vybudovat. Oddělení trávníku od velodromu umožní provozování dalších sportů.

Vnější bariéra potřebuje kompletní výměnu povrchu. Nový vstupní prostor na velodrom zajistí bezpečný průchod.

Strašlivé buňky postupně odstraňujeme, to těžší je ale před námi. Na nové čisté ploše může vzniknout prostor pro občerstvení, skákací hrad a zázemí pro sportovce.

Výstavba

Bikroska ve své stávající podobě vznikla živelně za Covidu. Slouží v zásadě dobře, ale prostor není využitý efektivně. Sportovců by se sem vešlo mnohem více.

Nové zázemí na místě části stávajících buněk je velkým plánem do budoucna. Posilovna a malá tělocvična je při velikosti klubu nezbytností.

MTB traily jsou hotové ze 70%. Co šlo svépomocí je hotové. Pro otevření veřejnosti se musí vše označit a zajistit bezpečnost. Nutná je i pravidlená údržba, která je kapitolou sama o sobě.

JAK KONKRÉTNĚ?

Jednorázový příspěvek na rekonstrukci. Pokud si areál pronajmete na teambuilding či jinou akci, rádi si příspěvek odpracujeme. Dárce a sponzory pak umístíme na nově zrekonstruovanou bariéru.


Pravidelný příspěvek na údržbu. A rádi s Vámi probereme budoucí pododu areálu či cokoliv dalšího. Když bude zájem, rádi se staneme komunitním cetrem pro široké okolí.

Image